De smaak van vriendschap
Deze zomer wordt een feest
Eindelijk! Daar zijn ze weer, de speciale momenten. Wanneer we met vrienden in de tuin zitten en genieten van wat we samen op de barbecue en in de keuken hebben getoverd. Wat is er nu mooier dan zo'n heerlijke maaltijd met mensen die ons dierbaar zijn. Tijd voor barbecuearoma's, salades, desserts en gedeelde momenten die blijvende herinneringen worden.

Barbecueën is zoveel meer dan alleen vlees en houtskool. Zorg voor een belevenis met hapjes, drankjes, bijgerechten en fraaie tafeldecoratie. Draaien, kruiden, serveren en genieten gaat nog beter met onze BBQ Passion serie: steakborden met praktische vakken voor sauzen en bijgerechten of serveerschalen met spiesfunctie en afdruipgroeven voor speciale delicatessen. Veel succes!
Uw troef op de barbecueparty is een goede keuze aan bijgerechten. Waarom ook niet eens een ovenschotel? Met een beetje fantasie wordt een standaardgerecht iets heel nieuws. De perfecte hulp zijn hierbij de bakvormen van onze Clever Cooking serie, nu ook handbeschilderd in drie kleuren. Veel plezier bij het combineren, kruiden en gratineren.


Voorbeeldig genieten
Psssssst! Een geheime tip voor u: “kommen zijn de nieuwe borden!” Met de nieuwe Modern Dining collectie kunt u deze zomer geniet-trends zetten. Of het nu gaat om smakelijke fruitsalades, rijst en groenten met gegrild vlees, een dessert enzovoort, enzovoort, enzovoort. Uit de royale kommen met frisse en moderne vintage-patronen smaakt alles nog beter. Probeer het uit.

RECEPTEN
Heerlijke inspiratie voor gedeelde momenten

Zoete lekkernijen van de barbecue
Wanneer alle steaks van de barbecue af zijn, is er nog voldoende warmte en eetlust voor een lekker dessert over. Warm echter geen standaarddesserts op! Wat dacht u van receptideeën voor zoete vijgen, bonbons van de barbecue, vruchtspiesjes of krokante bessen? Het BBQ Passion grillpannetje biedt plaats voor al deze zoete inspiraties.

Erbij: Italiaanse focaccia
Deze culinaire traditie uit Ligurië is altijd perfect als bijgerecht of aperitief. En het beste van alles is dat u van verse, zelfgemaakte focaccia kunt genieten: meel, zout, crescenza-kaas, water en olie. Meer is er niet nodig.